Menu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

E-QUATRO AUTO SERWIS, WARSZTAT SAMOCHODOWY

tel. 882 572 006

 

LIKWIDACJA SZKÓD/ NAPRAWY POWYPADKOWE/ POMOC DROGOWA/ AUTO ZASTĘPCZE

tel. 608 311 316

ul. Gdyńska 10-12 Poznań

Biuro: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Likwidacja Szkód komunikacyjnych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz warsztat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:

pon-pt 8:00-17:00

 

 


 

 

Szanowni Państwo,

W związku z nowym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych znanym powszechnie jako RODO, które zaczęło obowiązywać od 25.05.2018 chcielibyśmy przekazać Państwu kilka informacji o tym w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie są Państwa prawa:

INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma E-QUATRO Magdalena Kubisz-Tabaka, 61-016 Poznań, ul. Gdyńska 10-12, NIP: 7661476944

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu zrealizowania zlecenia serwisowego pomiędzy Państwem a E-QUATRO Magdalena Kubisz-Tabaka, marketingu bezpośredniego produktów i usług a także w celu przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Podstawą prawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Prawnie uzasadnionym interesom realizowanym przez administratora jest nawiązanie lub utrzymanie z Państwem relacji biznesowych, w tym otrzymywaniu oraz wysyłaniu ofert handlowych.

Przetwarzane kategorie Państwa danych osobowych to dane osobowe, które pochodzą bezpośrednio od Państwa, w szczególności imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy, adres korespondencyjny, dane z dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Odbiorcą Państwa danych osobowych są pracownicy i współpracownicy oraz podmioty wspomagające firmę w jej biznesowej działalności, a w szczególności:

• dostawcy systemów informatycznych i usług IT;

• podmioty wspierające nas w prowadzonej działalności na nasze zlecenie, w szczególności w obsłudze prawnej, księgowej, oraz dochodzenia należności;

• banki w zakresie realizacji płatności;

• operatorzy pocztowi, firmy spedycyjne i kurierskie

• organy państwowe lub inne podmioty uprawnione na podstawie przepisów.

Mają Państwo prawo do:

• dostępu do treści swoich danych osobowych;

• sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych;

• przenoszenia danych;

• wniesienia sprzeciwu;

• cofnięcia zgody

We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez nas oraz do korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych mogą się Państwo kontaktować :

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 696 011 599

na adres: E-QUATRO Magdalena Kubisz-Tabaka

61-016 Poznań, ul. Gdyńska 10-12


 

 

GPS: N: 52O 25’ 25” E: 16O 58’ 39”

Drukuj