Menu

eQuatro

O NAS - oto dlaczego jesteśmy najlepsi i dlaczego nie wstydzimy się głośno o tym mówić

E-QUATRO AUTO SERWIS - to nowoczesny cztero-stanowiskowy warsztat samochodowy wyposażony w specjalistyczne urządzenia i maszyny diagnostyczne najnowszej generacji. Podejmiemy się diagnostyki oraz profesjonalnej i kompleksowej naprawy wszelkich usterek. Przeprowadzimy także okresowe przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta. Każda naprawa jest poprzedzona kosztorysem, po akceptacji Klienta rozpoczyna się proces naprawy.

Przyjęcie samochodu do naszego Serwisu odbywa się sprawnie za pomocą specjalnie dedykowanych dla branży motoryzacyjnej rozwiązań programistycznych. Rozwiązania te umożliwiają informowanie drogą sms Klienta o zbliżającej się wizycie u nas bądź przeglądzie. Stawiamy na wysoką jakość usług a co za tym idzie przestrzegamy wewnętrznych procedur. Jesteśmy Serwisem dynamicznie rozwijającym się co zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanemu, kreatywnemu i dośwadczonemu Zespołowi.

Wszystko to pozwala nam na kompleksową obsługę od najmniejszych aut osobowych każdej marki po największe auta dostawcze.

Naszym atutem jest to, że oprócz auto serwisu prowadzimy również sprzedaż części samochodowych  co pozwala na korzystanie z doskonale zaopatrzonego magazynu części zamiennych i jednocześnie skraca czas oczekiwania do minimum. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i importerami części samochodowych, co pozwala nam przedstawić Państwu atrakcyjne ceny.

Oferujemy atrakcyjną poczekalnię, latem - letnią poczekanię e-quatro cafe:)  auto zastępcze, rowery, którymi można zwiedzić dla relaksu pobliskie miejsca i zrobić degustację pysznych dań z tamtejszych restauracji i kawiarnii :) Dysponujemy dużym parkingiem

Zapraszamy serdecznie,

Magdalena i Andrzej Tabaka Właściciele

Nasz warsztat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 - 18:30

Nasi specjaliści oczekują na Państwa telefony! tel. 61 818 50 82

 

 

Czytaj dalej...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-QUATRO AUTO SERWIS, WARSZTAT SAMOCHODOWY

tel. kom. 664 929 348

tel. 61 818 50 82

fax 61 652 99 28

GPS: N: 52O 25’ 25” E: 16O 58’ 39”

pokaż mapę...

Czytaj dalej...

Ekipa E-QUATRO

Nasza Ekipa to miłośnicy swojej profesji, którzy podchodzą z pasją do zadań, które mają wykonać, to przede wszystkim specjaliści w dziedzinie motoryzacji.

WARSZTAT

 

DZIAŁ SERWISU

  • Andrzej Patyk - Specjalista ds. Obsługi Klienta - Opiekun Floty, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ CZĘŚCI

  • Bartosz Ożana - Specjalista ds. Obsługi Klienta, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WŁAŚCICIELE

  • Andrzej Tabaka - Dyrektor wykonawczy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Magdalena Kubisz-Tabaka - Dyrektor zarządzający, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czytaj dalej...